فهرست

مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل، به مناسبت هفته سلامت مردان: توصیه‌هایی برای ارتقای سلامت مردان

دکتر نفیسه حسینی یکتا با بیان اینکه مردان نسبت به زنان در سبک زندگی خود روش‌های نادرست‌تری دارند، بر رعایت اصول شش‌گانه سبک زندگی بر اساس آموزه‌های طب ایرانی تاکید کردند.

توصیه‌های طب ایرانی برای ماه مبارک رمضان در بیان سرپرست معاونت توسعه سلامت دفتر طب ایرانی و مکمل

دکتر مهشید چایچی؛ با اشاره به اهمیت روزه‌داری صحیح در پاکسازی و سلامت بدن، از تدابیر طب ایرانی برای روزه‌داری در ماه مبارک رمضان گفتند.

خانم دکتر گرجی در گفتگو با برنامه روزنه رادیو گفت‌و‌گو: تأثیر سبک زندگی سالم بر باروری زوجین

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفتند: توصیه می‌شود زوجین حداقل شش ماه قبل از اقدام به بارداری ورزش‌های سبک و كششی و پیاده‌روی را در برنامه روزانه خود لحاظ كنند.

اصلاح سبک زندگی منجر به بهبود قدرت باروری زوجین می‌شود.

خانم دکتر گرجی، متخصص طب ایرانی از تاثیر اصلاح سبک زندگی در افزایش قدرت باروری زوجین خبر دادند و گفتند: خواب منظم و رژیم غذایی مناسب از مهمترین مولفه های کیفیت زندگی می باشند.

در گفتگو با مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل مطرح شد: توصیه‌های کمک درمانی طب ایرانی در آنفلوانزا

دکتر نفیسه حسینی یکتا در گفتگو با شبکه سلامت در خصوص درمان آنفلوانزا در طب ایرانی اظهار کردند:‌ وقتی صحبت از ظرفیت طب ایرانی در درمان بیماری‌ها می‌شود، در حقیقت استفاده از این ظرفیت را در کنار طب رایج داریم تا بهترین خدمات را به بیمار ارائه دهیم.

دکتر مرتضی مجاهدی: حجامت حتما با نظر پزشک طب ایرانی انجام گردد.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفتند: حجامت با تشخیص و تجویز و زیر نظر پزشک طب ایرانی و در مراکز معتبر و مجهز و با رعایت اصول و موازین بهداشتی و در زمان‌های خاصی مورد تاکید و در برخی زمان‌ها منع گردیده است انجام شود،

احتیاطات مصرف فراورده‌ها و داروهای گیاهی

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی بابل، خانم دکتر معماریانی متخصص داروسازی سنتی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل، مطالبی در خصوص احتیاطات مصرف فراورده‌ها و داروهای گیاهی به شرح زیر بیان نمودند: